ANA SAYFA

FAKRO DÜZ TERAS PENCERELERİ

Fakro Düz Teras PenceresiF tipi düz çatı penceresi mükemmel ısı yalıtımı parametreleri ile karakterize bir şık modern bir görünüme sahiptir. Çerçeve yapısındaki ancak ana fark, yüksek bir estetiğe ve yenilikçi tasarım üretmek için modern üretim teknolojileri kullanılarak bağlandığı cam ünitesinde yer alan bir kubbeye sahip düz çatı pencereleri için olan ile aynıdır.

Fakro Düz Teras Penceresi Teknik Verileri

F tipi bir enerji-verimli, üç DU6 cam ünitesi ile donatılmıştır. İç cam lamine ve anti-hırsızlık P2A sınıf ise kalın dış cam 6mm sertleştiğinde. Bölmesi çatlak, cam kırıkları bir tehlike teşkil ama laminat filmde kalmaz gerekir. Bütün pencere ısı geçirgenlik katsayısı olan U = 0.88 W/m2K (EN 12567-2 için). Pencere de bir dörtlü U8 cam ünitesi ile sipariş için kullanılabilir. Isı geçirgenliği bütün eş etkili D_F DU8 penceresinin olduğunu U = 0.76 W/m2K (EN 12567-2 için). Bu tür parametreler, çok enerji tasarrufu sağlayan ve pasif binalarda kullanım için pencere uygun hale getirmektedir.

FAKRO DÜZ TERAS PENCERELERİ GÖRSELLERİ

A1

fakro duz teras penceresi 1

Devamını oku...

FAKRO BALKON TİPİ ÇATI PENCERELERİ

Çatı katı Balkon Modeli, Çatı Penceresi

 

A1

balkon tipi cati penceresi 1

Devamını oku...

FAKRO DUMAN TAHLİYE PENCERELERİ

Fakro Duman Tahliye Havalandırma Çatı penceresi,  Yangın Esnasında ve Doğal Gaz kaçığı Sırasında, Otomatik Açılım Sistemi İle Ünlü Olan Duman Tahliye Çatı Penceresi, Çatı katlarında ve merdiven başlarında Tercih Edilir.

A1

Devamını oku...

FAKRO GÜNEŞ TÜNELİ VE AKSESUARLARI

Fakro güneş tüneli, çatı veya dikey tavanların, pencere takımı mümkün olmayan yerler için doğal ışık Çözümler. Işık Tüneli Sayesinde doğal ışık binaya girererk içeriyi aydınlatmaktadır. doğal ışık erişimi olmayan loş aydınlatmaya sahip iç mekanları aydınlatma rahat kullanıma sahip hale gelebilmektedir. Rijit ışık diye adlandırılan Doğal Güneş Yansıması sağlar. Fakro Güneş Tüneli İki Farklı Modele Sahiptir.

A1

Devamını oku...

FAKRO ÇATI PENCERESİ ETEKLİKLERİ

Fakro Çatı Penceresi, Kiremit Çatı Etekliği; EHN Kiremit Eteklik (Yüksek Hadveli Çatı Kaplamaları) Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

A1

 

Devamını oku...

L KOMBİNASYON FAKRO ÇATI PENCERELERİ

A1

L Kombinasyon Fakro Çatı Pencereleri, Çatı Katılarında, Parapet Duvarlarınız Çatı Pencereniz Eşleştirip Kullanması Çok Rahat Bir üründür.Bu pencere çatının dikey duvarla birleştiği yerde montaj edilebilir. Her tipten çatı penceresi ile kombine edilme amacına sahiptir.

Devamını oku...

 • Fakro Çatı Penceresi, Kiremit Çatı EtekliğiEHN Kiremit Eteklik (Yüksek Hadveli Çatı Kaplamaları) Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

  Fakro Çatı Penceresi, Shingle Çatı ; ESV Shingle, Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

  Fakro Kombi Çatı Penceresi Eteklikler

  Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.

 • Türkiye'de sıkça kullanılan çatı çıkış merdiveni, bugün birçok yarara ve fonksiyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Geliştirme aşaması ve üretiminde kullanılan tüm yapıda, çatı çıkış merdiveni için özel yapım şekilleri bulunmaktadır.

   

  Bu yapım planlarının tümü kolay ve pratik yollarla çatıya ulaşımın sağlanmasıdır. Bunun için çatı çıkış merdivenlerine bazı özel imalat ve tasarımlar bulunmaktadır. Bunların genel amacı hem bir kişinin evinde veya işyerinde dekoratiftik açısından uyumu hem de uzun ömürlü bir şekilde kullanabilmesidir.

 • Omurgalı merdiven altından ortadan tek taşıyıcı olarak yapılabileceği gibi, merdiven altından çift omurgalıda yapılabilir. Omurgalı merdivenler duvarlardan bağımsız yapılacağı için merdivenin boşlukta döndüğü hissini ve görüntüsünü vererek gösterişli ve dekoratif döner merdiven görünümünde ve merdiven korkulukları ile birlikte bütünleşerek merdiven modelleri olur.

  Tek parça sabit omurgalı bu merdivenlerde birbirine geçmeli yapılan hareketli omurgalardaki problemlerin! hiç bir problem sallantı, sarsıntı, esneme gibi rahatsızlık verici sonuçlar bu merdivenlerde olmaz. Dubleks merdiven olarak bu merdiven çeşitleri çok saglam ve kullanışlı olur. Korkuluk olarak ferforje, cam yada paslanmaz olarak degişik çalışmalar yapılarak ahşap küpeşte trabzan ile tamamlanır.

Aktif Ziyaretçiler

bir ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni