FAKRO ÇATI PENCERELESİ ETEKLİKLERİ

FAKRO ÇATI PENCERESİ ETEKLİKLERİ

Fakro Çatı Penceresi, Kiremit Çatı Etekliği; EHN Kiremit Eteklik (Yüksek Hadveli Çatı Kaplamaları) Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

A1

 

Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022

Kiremit Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

Fakro Çatı Penceresi, Shingle Çatı ; ESV Shingle, Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Eteklikler tüm Fakro Çatı Pencerelerine uyumludur.

Fakro Çatı Penceresi Eteklikleri; Bütün eteklikler standart olarak alimünyumdan üretilir. Polyester bir astar ile daima olarak korunur. Standart renk RAL 7022
Shingle Çatı Kombi Pencere Modülasyon Şekilleri

 

Fakro Kombi Çatı Penceresi Eteklikler

Eteklik çatı pencerelerinin doğru montajı için gereken temel bir unsurdur. Kusursuz tasarlanmış eteklik detayları kullanılan çatı malzemesi ile dayanıklı ve muntazam bir birleşim sağlar. Etekliğin amacı iyi bir drenaj sağlamak pencereyi doğal etkenlerden korumaktadır. Fakro çatı pencereleri yatay yada blok kombi şeklinde çatılara montajı yapılabilmekte ve tüm çatı kaplamaları ile entegre olabilmektedir.

6'lı Çatı Penceresi Kombine Yalıtım Etekliği

 

A2

Büyük Orta Kayıtlı Çatı Penceresi Yalıtım Etekliği

A3

Yatay iki Kombine Çatı Penceresi Etekliği

A4

Çatı Su yalıtım Etekliği

A5

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni