AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Mimari yapı olarak, düzen ve montaj işlemi olarak, ahşap çatı merdiveni mükemmel bir tasarım ürünüdür. Kullanım için uygun bir kolaylık ve pratikliği bulunmaktadır. Bir kadının bile rahatlıkla ahşap çatı merdivenini açabilmesi, kullanımındaki pratikliği simgeleyen örneklerden bazılarını oluşturmaktadır. Özellikle ahşap çatı merdiveninin katlanabilmesi ve uzun açma çubuğu ile yavaşça merdiven kapağı içerisinden zemine doğru açılması, ürünün avantaj sıralamasında etkin performanslarından bir kaçını göstermektedir.

 

Ahşap çatı merdiveni

  • Masif ahşaptan yapılarak üretilmiştir.
  • 150 kilogram taşıma kapasitesine sahiptir.
  • Ekstra güvenlik için lastik ayakları bulunmaktadır.
  • Güvenli bir çatıya çıkma ve inebilmek için kaymaz bir yapıda merdiven basamakları üretilmiştir.
  • Eğer dilenirse, ahşap çatı merdiveninize kendinizde boya yapabilirsiniz. 

Tüm özellikler genelde bir insan konforu ve gereksinimleri düşünülerek geliştirilmiştir. Ahşap çatı merdiveni için bu unsurlar, müşteri memnuiyetini yakalama amaçlı güven duygusunun kazanılmasına yöneliktir. Böylece ev ya da iş yerinde bulunan yetişkinlerin tümü, ahşap çatı merdivenini çatıya çıkmak için kurabilmektedir. Ardından korkuluklara tutunarak güven içerisinde ahşap çatı merdiven aracılığı ile çatınıza ya da terasınızın bulunduğu alana çıkabilirsiniz. 

 

ah cati1

 

Kullanım kolaylığındaki rahatlıklardan dolayı ahşap çatı merdivenini bugün tercih eden büyük bir kitle bulunmaktadır. Bu kullanım kolaylıkları ve üretiminde kullanılan malzemelerin beklenti algısını pozitif yönde etkilediğinden kaliteyi de ahşap çatı merdivenlerinde görmek mümkündür.

ah cati2

 

 

Ahşap çatı merdivenini almaya karar verdiğinizde kışın çatıdan gelebilecek soğuk hava etkilerinden korunursunuz. Bunun sebebi ahşap çatı merdiveninin merdiven kapağında ısı yalıtımı malzemelerin kullanılmasıdır. Bu malzemeler çatı kapağının hemen hemen %70'ini kaplamaktadır. Bu sayede ısı yalıtım mükemmel bir şekilde gerçekleşmiş olmaktadır. 

 

 

ah cati3

 

Korkuluk

Ayrıca ahşap çatı merdiveninde koruyucu ve rahat bir unsur düzenekleri bulunmaktadır. Bu düzenekler metal olarak ahşap merdivenin üzerine takılan korkuluklardır. Bu korkuluklara tutunarak normal bir merdiven çıkarmış gibi rahat bir şekilde ahşap çatı merdivenin üzerinden de çıkabilirsiniz.

 

Sipariş

Son olarak zemin ve tavan arasındaki maksimum ölçülerinize göre ahşap çatı merdivenini sipariş edebilirsiniz. Bu gibi gerekli detayları zeminden tavana doğru aldığınız tam ölçü, çatı merdiveninizin doğru bir şekilde montaj işlemini ve açılmasını sağlayacaktır.  

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni