TELESTAR AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

TELESTAR AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Zarif bir tasarıma sahip olan telestar ahşap çatı merdiveni, birçok özellik ve işleve sahiptir. Kullanım amacında her ne kadar çatıya çıkmak için bir aracı olsa da bunu sağlarken tam teşekkürlü bir yapıya sahip olarak memnuiyeti sergilemek istercesine bir imkanı barındırmaktadır.

Katlanma özelliği sayesinde tavana gizlenmesi, özelliklerinin başında yer almaktadır. Özellikle en iyi ağaçlardan üretilmiş olması da, kalite bakımından beklenilen gerçek talebi karşılamaktadır. Telestar ahşap çatı merdiveni, kullanan her bir kişi evinde ya da iş yerinde modernliğin ve şıklığın karışımı bir görüntüyü elde etmektedir.

 

Telestar ahşap çatı merdiveni özelliklerinde;

  • 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır.
  • Ahşap olduğu için üzerinde bir kişi zevkine göre isteği renge boyayabilir.
  • Merdiven kapağında ısı yalıtımı bulunmaktadır.
  • Kıvrım yerleri güçlüdür. Kolay kolay yıpranmaz ve uzun ömürlüdür.
  • Zeminden tavan uzunluğuna göre ölçüm seçenekleri kısıtlı değildir ve Telestar ahşap çatı merdivenini kullanmak istediğiniz alana göre, siparişinizi verebilirsiniz. 

 

A1

Şık ve estetikliğin bir tanımı olan telestar ahşap çatı merdiveni dayanıklı kerestelerden imal edilerek üretilmesi kendisine olan talebi epey bir yükseltmiştir. Özellikle kullanım kolaylığı açısından büyük bir avantaja sahip olması, çatı merdiveninden beklenilen özellikleri fazlasıyla karşılamaktadır. Özellikle merdiven basamaklarındaki en ve boyun büyük olması düşme riskini azaltmaktadır. Ayrıca katlandıktan hemen sonra merdiven kapağı da kapandığında tavanınıza uyumlu bir renk ile karşılaşabilirsiniz. Kullanım kolaylıkları, tasarım, işlevsellik ve rahatlık bakımından ahşap çatı merdivenini tercih edebilirsiniz. Dayanıklı olması ve katlanabilme özelliği sayesinde tavanda gizlenebilmesi, hem alanı genişletmekte hem de merdiven görüntüsünden odaya uygun olmayan bir görüntü ortadan kaldırılmaktadır.

 

Ölçü Usulleri

Bu konuda Telestar ahşap çatı merdiveni sipariş etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken nokta doğru bir ölçümü bilmektedir. Ardından sipariş ettiğiniz çatı merdiveniniz direk olarak adresinize gelecektir.

  • Öncelikle zemini esas alın.
  • Ardından tavana doğru kesin bir hat üzerinde ölçününüzü yapın.
  • Ölçüm değerleri 2.50 cm, 2.80 cm ya da 3.00 gibi miktarlarda ise bu ölçümleri belirterek siparişinizi yapabilirsiniz.

Sonrasında güven içerisinde çatıya çıkışlarda tam orantılı bir Telestar ahşap çatı merdivenini elde etmiş olursunuz.  

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni