ELEKTRİKLİ ÇATI MERDİVENİ

ELEKTRİKLİ ÇATI MERDİVENİ

Çatı katı bölümlerine geçmek için pratik çözümlerin içindeki en akıllı karar, elektrikli çatı merdiveni kullanımı olacaktır. Üst kata geçmekte zorlanan kişiler genelde bu bölümlere geçmek için yükseltiler veya güvenli olmayan merdivenler kullanmaktadır. Fakat son dönemin teknolojisi Elektrikli Çatı Merdiveni ile yukarı bölüme geçişler daha güvenli ve rahat olmaktadır.

 

  • Elektrikli Çatı Merdiveni dayanıklı alüminyum malzemeden imal edilmiştir.
  • 200 kiloya kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Geniş basamak aralıkları ve güvenlik çubuğu ile iniş çıkışlarda tam bir güven sağlamaktadır. 

 

A1                                         A2                              A3

 

Hem Güvenli Hem Kullanışlı Hem Şık

Elektrikler kesildiğinde şarjlı kullanımı devreye girmektedir. Manüel olarak da kullanılabilmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda kendini tamamen güvene alan elektrikli çatı merdiveni yaşanacak her kazanın önüne geçmektedir. Fazla gelen elektrik akımını ayarlayarak bozulma riskini en aza indirmiştir. 

A4

elektrikli cati merdiveni 2

 

Yapılan bütün testlerden başarılı bir şekilde geçtikten sonra satışa sunulmaktadır. Üç adet katlanan parçadan oluşan sistemi kapak arkasında gizlendiği yerden bir dokunuşla çıkarak kurulumu sağlanmaktadır. Kullanım bittikten sonra yine elektrik düğmesine basarak kapanır ve evin içinden kaybolur. Saklamak için kullanılan kapak tavan ile aynı renk olduğundan herhangi bir göz zevki bozulmasına neden olmaz. Son derece şık ve kullanışlı bir tasarım ile kullanan bütün müşterilerden tam not almıştır. Merdiveni üzerinde toplayıp saklayan kapak kaliteli malzemeden yapılmıştır. İmalatı sırasında içine katılan ısı yalıtım malzemesi ile odanın içindeki sıcaklığı kesinlikle dışarı çıkartmamaktadır. Ayrıca su ve nemlilik durumlarına karşı da son derece dayanıklı bir malzemedir.

 

A5

elektrikli cati merdiveni 3

 

Uzun yıllar kullanımdan sonra bile ilk alındığı gün gibi görülmektedir. Elektrikli çatı merdiveni kolay kullanım sağladığı kadar ekonomik çalışma da sağlamaktadır. Bu son derece konforlu merdiven sayesinde alt kattaki bütün fazlalıkları tek başınıza üst kata çıkarabilirsiniz. 200 kiloya kadar kapasitesi olan elektrikli çatı merdiveni gövde kısmındaki destekten dolayı inip çıkmalarda sarsıntı yaşatmaz. Bu tür bir elektrikli çatı merdivenine sahip olmak istiyorsanız; öncelikle merdiven takılacak bölgenin zemin ile tavan arasındaki mesafenin ölçüsünü alın, sonra geçiş yapılacak kesiğin alanının ölçüsünü almanız gerekir. Bu ölçüleri belirterek telefondan sipariş verebilirsiniz. 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni