FAKRO LMK METAL MERDİVEN

FAKRO LMK METAL MERDİVEN

Çatı katınızı baştan yaratmak istiyorsanız işe ilk olarak merdiveninizden başlamanız gerekmektedir. Merdiven bir çatı katı için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Öncelikle merdivenin güvenli olması gerekmektedir. gerekli güvenlik önlemleri alındıktan sonra şıklık konusu gündeme gelebilir. Fakro ortaya koyduğu merdiven modellerine iki unsuru da kolay bir biçimde yükleyen markalardan bir tanesidir. bu marka üzerinden satın aldığınız merdivenler hem şıklıkları ile göz kamaştırır hem de güvenlik açısından hiçbir taviz vermez. Fakro lmk metal merdiven birçok evde kullanılmaktadır. Sağlam yapısı sayesinde seneler boyunca güvenli bir biçimde kullanılabilmektedir.

 

 

Dekoratif Bir Merdiven

Bir merdivenden beklentileriniz arasında dekoratif olması da bulunuyorsa seçtiğiniz markaya çok dikkat etmelisiniz. Bazı merdiven firmaları güvenlik önlemleri açısından muhteşem sonuçlar ortaya çıkarsalar da göze hitap etmeyen materyaller ortaya koymaktadırlar. Fakro bu markalar arasında yer almamaktadır. Ortay çıkan ürünler hem güvenlik hem de dekoratif açıdan tam not almaktadır. 

 

A1

Merdivenin Parçaları

  • Kasa
  • Bağlantı elemanları
  • Mekanizma açılışı
  • Kapı açılışı
  • Kafa
  • Basamaklar
  • Alt lastikler

 

Bu parçaların hepsinin özenli bir biçimde imal edilmesi gerekmektedir. Parçalardan bir tanesi bile baştan savma hazırlanırsa tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilir bu gibi durumların ortaya çıkmaması için Fakro gibi köklü markaların tercih edilmesi gerekmektedir. Ailenizin bütün bireylerinin kolay bir biçimde kullanabileceği bir merdiven almak istiyorsanız yapmanız gereken şey ölçüm işlemlerinizi yapmanız ve bu ölçüm sonuçlarını firmaya bildirmenizdir. Fakro lmk metal merdiven beyaz bir kapağa ve kırmızı bir emniyet kilidine sahiptir. hem göze hem de güvenliğe hitap eden bu parçalar kullanıcıların memnuniyeti için her geçen gün bir adım daha ileriye taşınmaya devam etmektedir.

 

 

Müşteri Hizmetleri

Kurulum işlemi sırasında çalışacak olan elemanlar tamamen şirket tarafından gönderilecektir. Montaj işleminin bu konuya hakim olan bireyler tarafından gerçekleştirilmesi merdivenin kullanım ömrünü artıracaktır. Kurulum işlemi gerçekleştikten sonra kullanım sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız şirketin müşteri hizmetleri servisi ile çok kolay bir biçimde iletişime geçebilir ve dilediğiniz konuda yardım alabilirsiniz.

 

FAKRO LMK METAL MERDİVEN ÖLÇÜLERİ

Teknik özellikler: LMK METAL
maksimum yükleme: 200 kg
ısı iletim katsayısı: 1,1 W / m 2 K
yalıtım kalınlığı: 3 cm
kapak kalınlığı: 3,6 cm

 

 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni