PORTATİF ÇATI MERDİVENİ

PORTATİF ÇATI MERDİVENİ

Günümüzde pratik ve kullanışlılık anlamında büyük bir yarara sahip olan portatif çatı merdiveni, çatılara ulaşabilme için mükemmel yöntemlerden bir tanesidir. Portatif çatı merdivenini kullanarak çatıya çıkmak hem güvenli olurken hem de pratiklik açısından büyük avantajları içerisinde barındırmaktadır. Bu özellik ev içerisinde ya da iş yerinde fazlalık görüntüden, eşyadan ve yama görüntüden uzaklaştırmaktadır. Portatif çatı merdiveni sahip olduğu kasaya uygun bir formatta yerleşir ve ardından merdiven kapağını kapatarak, tavana pürüzsüz bir uyum içerisinde kapanır. Bu şekilde aşağıdan bakan herkes hoş bir görüntüyü fark ederek, gariplik sezmez. 

A1

portatif cati merdiveni 3

Portatif çatı merdiveni güven üzerine kurulan bir çatı merdivenidir. Ahşap ve metal olabildiği gibi ek motor özellikleriyle de otomatik olarak açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu şekilde faaliyeti olan portatif çatı merdiveninde ayrıca korkuluklara sahiptir. Bu korkuluklara tutunan her bir birey, düşme tehlikesi olmadan rahat bir şekilde çatıya çıkabilip, inebilmektedir. Portatif çatı merdivenini tanımını taşıyan tüm merdivenlerin pratik imkanlarından bir tanesi de bunudur. Hızlı montaj imkanı ile, çatı ile daire içi arasında bir köprü görevi gören portatif çatı merdivenini iki kişi rahatlıkla kurabilir. Zor bir işlemi yoktur ve çok rahat bir şekilde montaj işlemi yapılarak kullanılmaya başlayabilir. 

Portatif Çatı Merdivenleri ile ilgili fiyat ve detay bilgisi için bizi arayabilirsiniz.

A2

portatif cati merdiveni 2

Portatif Çatı Merdiveni Kullanım ve Özellikleri

Portatif çatı merdivenleri belirli bir düzene göre üretilmiş, test edilmiş ve ağırlık ölçütleri belirlenerek merdivenin kalitesi uzun süreçlere dayanabilme açısından denenmiştir. Bir dizi kontrol sisteminden geçmesiyle bazı belirlenen unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurlar genel olarak bir insanın, portatif çatı merdivenini kullandığında karşılaştığı güven, deneyim, memnuiyet ve beğenidir. Bu yüzden portatif çatı merdivenleri, Uygulandığı malzemeye göre zeminden tavana maksimum uzunluk değerleri bulunmaktadır. Bu değerler 2 metreden 5 metreye kadar değişebilmektedir. 150 kilogram ve 250 kilogram taşıma kapasiteleri vardır. Merdiven basamakları geniştir ve portatif çatı merdiveninden düşme korkusu yaşanmasına gerek yoktur. Tavanı örten ve merdiveni iç kısma gizleyen merdiven kapağı ısı yalıtımlıdır. Dışarıdan gelen soğuk hava dalgasını ve diğer sıcak havayı daire kısmına ya da iş yerine yansıtmamaktadır.  

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni