OptiStep AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

OptiStep AHŞAP ÇATI MERDİVENİ

Çatılara veya çatı katına çıkmakta büyük problemler ve riskler olmaktadır. Kullanılan yükseltiler veya emniyeti olmayan merdivenler kazalara çıkarılan davetiyelerdir. Fakat artık çatılara ve çatı katlarına çıkmak için görünmez yöntemler vardır. Optistep ahşap çatı merdiveni bunlardan bir tanesidir. Kaliteli birinci sınıf çam ağacından yapılan ürün uzun yıllar kullanım imkânı sunmaktadır. Geniş basamak yapısı sayesinde ayak kayması gibi bir durum söz konusu değildir. Merdivenin yanlarında bulunan güvenlik demirleri sayesinde rahatça inip çıkabilirsiniz. Üst kata fazla eşyaları çıkarma konusunda kimseden yardım almadan bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. 

A1

OptsiStep Çatı Merdiveni Boyutları:

Optistep ahşap çatı merdiveni kullanmadığınız anlarda ortalıkta görünmez. Çatı katına çıkış bölümüne yapılan kapak sayesinde katlanarak yukarı katta toplanır. Kapak tavan rengi ile aynı tonlarda olduğu için renk ayrımı veya belli olan bir görüntü oluşmaz.  Evinize gelen yabancı biri merdivenin varlığını fark etmeyecektir. Merdiven saklamada kullanılan ahşap kapaklar ısı yalıtım malzemeleri ile imal edilmektedir. Bu yüzden çok korunaklı bir ısı yalıtım sistemine sahiptir. Kesinlikle içerdeki sıcak havayı dışarıya geçirmeyecektir. Ayrıca bu kapaklar suya karşı dayanıklı malzemelerden yapıldığı için herhangi bir su değmesi veya nemlilikten etkilenmeyeceklerdir. Optistep ahşap çatı merdiveni kullanıcı hatası olmadığı takdirde çok uzun ve ilk gün ki kalitede bir kullanım imkânı sunmaktadır. 

A2

Böyle bir ürüne sahip olmak istiyorsanız; öncelikle merdiven sisteminin takılacağı çatı katı geçişini sağlayan alanın ebatlarının ölçüsünü alın. İkinci olarak da zemin ile tavan arasındaki mesafeyi ölçün. Bu ölçüler doğrultusunda telefon ile sipariş verebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürün birkaç gün içinde elinizde olacaktır. Alanında uzman marangoz ekibi birkaç saatlik bir çalışma ile ürünün montajını yapacaktırlar. Montaj esnasında hiçbir kırılma veya dökülme söz konusu değildir. Tamamen akıllı vidalarla kurulacak bir malzemedir. Montaj ekibi monte işini bitirdikten sonra kullanıcının da onayını aldıktan sonra montajı bitirecektir. Üretici firma olmamızdan dolayı Optistep ahşap çatı merdivenini piyasadan daha ucuza malzeme bakımından daha kaliteli bir ürüne sahip olacaksınız

Opistep ahşap çatı merdiveni boyutları

  • Merdiven boyutları:(cm)  60 x 120           70 x 120
  • Maksimumum oda yüksekliği: 280cm          280 cm 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni