FAKRO PENCERE AKSESUARLARI

FAKRO ÇATI PENCERESİ AKSESUARLARI

teleskobik cubuk

Garip yerlerden yüklenen işletim pencereler için, Fakro pratik ve seful kontrol çubuk sağlayabilir. Bu erişilemez pencere açma ve kapama kolay hale getirir, ve iç silindir ve jaluziler çalıştırmak için kullanılabilir. Harici bir tente panjur çalıştırmak için bir çubuk bulunmaktadır. 

ZST Teleskopik Çubuk

ZST Teleskopik Çubuk kullanım dışı ulaşmak pozisyonlarda windows ABY, ARS storlar ve AJP jaluziler çalışmasını sağlar.Ayrıca pencerelerin Kolay açma ve kapama sağlar.

Standart çubuk uzunluğu 134, 162, 190 ve 218 cm kadar uzatılabilir 119 cm olduğunu. Kullanılarak ZSP uzantı, bu 246, 274, 302 ve 330 cm daha fazla çubuk uzatmak mümkündür.

 

tente korler cubukİşletim Tente Körler ZSZ Çubuk

ZSZ Rod out-of-reach pozisyonuna windows AMZ gibi tente perdeler işletim için plastik bir kanca ile bir alüminyum çubuk (kesiti dairesel) 'dir. Standart çubuk uzunluğu 150 cm'dir.

Not: AMZ tente kör bir 80 cm'lik çubuk paketi içinde verilir.

 

 

 

 

pencere kilidiPencere Kilidi ZBL

Bizim çekici beyaz ZBL pencere kilidi pencerenin kazara açılmasını önler. Bu pencerenin alt kısmında monte edilir. Cıvata basıp tuşu çevirerek zaman, pencere kilitleri ve imkansız açmak için yapar.Pencere kilidi çatı penceresi her türü ve boyutu ile monte edilebilir.

 

 

 

motorlar 1

Motorlar

Küçük boyutları ve kolay montaj sistemi sayesinde, ZC24 ve AC230 zincir motoru Fakro çatı pencereleri faaliyet için idealdir. Iki gerilim sürümleri, tüm pencere boyutlarında çalıştırmaya yeterli bir pencere üzerinde uygulamayın olabilir maksimum kuvvet V. 230 V ve 24 200N ise, mevcut vardır.

 

 

  

Motorlar ZWS12                                            Motorlar ZW230

 

 

kablosuz tek kanalli duvar klavye

ZWK1 kablosuz tek kanallı duvar klavye

ZWK1 tek kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave panjur, uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye aynı anda yalnızca ayrı bir alıcı ya kadar 231 aksesuarları çalışabilir.

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC)

boyutlar: 80 x 80 x 35mm

 

kablosuz coklu kanal duvar klavyeZWK15 kablosuz çoklu-kanal duvarı klavye

ZWK15 çok kanallı klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave sistemi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurlar, ARF Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların uzaktan kontrolü sağlar , ARP Z-Wave panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Klavye ayrıca 15 alıcıları veya grupları içinde 231 aksesuarlarına kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ile (40oC) boyutlar: 80 x 80 x 35mm

 

tek kanalli uzaktan kumanda

ZWP15 tek kanallı uzaktan kumanda

ZWP15 çok kanallı uzaktan kumanda Z-Wave sistemi ile uyumlu elektrikli cihazlar, örneğin Elektro Z-Wave çatı penceresi, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave dış panjurları, ABY Z uzaktan kontrol edilmesini sağlar -Dalga, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. Remonte kontrol duvar için manyetik bir tutucu bulunmaktadır. Uzaktan kontrol grubundaki 231 ayrı ayrı veya en fazla 15 alıcıya kadar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

  • 1x3V güç kaynağı, CR2450 pil
  • çalışma sıcaklığı (+5 ° C) ila (40 ° C)
  • boyutlar: 170 x 40 x 20mm

 

kablosuz dokunmatik klavyeZWG1 kablosuz dokunmatik klavye

Sertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, tek kanal, dokunmatik klavye ZWG1 Z-Wave sistemi ile uyumlu bir elektrik cihazın uzaktan kontrol edilmesini sağlar, örneğin ZWS230, ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave, ARZ Güneş Z-Wave dış panjurlar , ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç storlar. ZWG1 klavye aynı anda 231 aksesuarlar ayrı ayrı ya kadar sadece bir aksesuar çalışabilir.

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 80 x 80 x 10mm

 

kablosuz dokunmatik klavye 1ZWG3 kablosuz dokunmatik klavyeSertleştirilmiş camdan yapılmış bu modern görünümlü, çok kanallı dokunmatik klavye Z-Wave sistemi, örneğin Elektro Z-Wave pencere, ZWS230 veya ZWS12 motorlar, ARZ Z-Wave ya ARZ Solar Z-Wave ile uyumlu elektrikli cihazların kontrol edilmesini sağlar, ARF Z-Wave, ARP Z-Wave iç panjur veya AJP Z-Wave Jaluzi. SWG3 klavye grupta 231 aksesuarlar için ayrı ayrı ya da en fazla üç aksesuarları kadar çalışabilir. 

Teknik parametreleri:

1x3V güç kaynağı, CR2450 pil

çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C)

 

 

Adaptif modülü ZWMA

Uyarlamalı modül ZWMA ayrı bir kontrol sistemi ile Z-Wave modül, örneğin, Electro Z-Wave pencere ya da ARZ panjurlar ile donatılmış FAKRO elektrikli cihazların uzaktan kumanda edebilir.

Farklı harici cihazların, örneğin termostat, zamanlayıcılar, EIB sistemi, vb potentionless sinyaller bağlanabilir dijital girişler modülü aynı anda ya da bir olmak üzere dört grupta 231 cihaza kadar kontrol edebilirsiniz - modül dört çift (açık kapanış) içermektedir maksimum.

Teknik parametreleri:

  Güç kaynağı: 230VAC Çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) yapmak (40 ° C) Boyutlar: 120 x 80 x 45 mm

 

hava moduluZWMP hava modülü

ZRD yağmur veya ZWD rüzgar sensörleri: Bu modül mümkün otomatik olarak cihaza bağlı sensörler tarafından sinyallidir hava koşullarında değişiklik durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu pencereleri kapatmak için yapar. ZRD yağmur sensörü ve / veya ZWD rüzgar sensörü ayrı olarak satın alınmalıdır. Bir modül gruplarında 231 alıcıya kadar kontrol sağlar.

 Teknik parametreleri:

Güç kaynağı: 230V AC çalışma sıcaklığı: (+5 ° C) (40 ° C) boyutlar: 160 x 120 x 70mm

 

ruzgar gucu sensoru

ZWD rüzgar gücü sensörü

Dedektörü, ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde, rüzgar güçlü sağnakları durumlarında otomatik kapanma imkanı verir Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Sensör doğrudan değişken hava koşullarına maruz çatı açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır. Sensör tarafından pencere kapatma prosedürü tetikleyen rüzgar hızı 40 km / s veya daha yüksektir.

Teknik parametreleri:

boyutlar: 80x85mm

güç kablosu: 2x0.25mm2 (paket 5m)

 

yagmur sensoru

ZRD yağmur sensörü

ZWMP hava modülü ile işbirliği içinde dedektör otomatik kapatma imkanı verir yağış durumunda Z-Wave sistemi ile uyumlu motorlar ile donatılmış pencereler. Bu sensör duman havalandırma sistemlerindeki uygulaması da bulur. Sensöründen gelen sinyal dumanın havalandırma penceresi havalandırma için açılan sadece dikkate alınır. Acil açılması durumunda, yağmur sensörü sinyal ihmal edilir. Sensörü sayesinde çalışmalarını sis, çiy gibi gibi parazitlerden etkilenmez olduğu kadar ısıtılır. Sensör doğrudan hava koşullarına maruz kalan çatının açık bölümlerinde kurulum için tasarlanmıştır.

Teknik parametreleri:  Güç kaynağı: 8-32V DC boyutlar: 55x50x13mm güç kablosu: 3x0.25mm2 (paket 5m)

 

 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni