MAKASLI ÇATI MERDİVENİ

MAKASLI ÇATI MERDİVENİ

makasli cati merdiven gorselleri2 750x600

El ile merdiven açıp kapatmak istemiyorsanız ve teknolojik gelişmelerden yararlanarak otomatik bir merdiven sistemi satın almak istiyorsanız makaslı çatı merdiveni tam da sizin için tasarlanmıştır. Çatı katınıza sık sık inip çıkıyorsanız bu merdivenleri kullanmak sizin için çok daha akıllıca olacaktır.

Kullanılan materyaller açısından tamamen güvenli olan çatı merdivenleri Fakro güvencesi altında üretilmektedir. Açıp kapanma işlemlerinin otomatik olarak gerçekleşmesi için bir motora ihtiyaç duyan bu merdivenler kullanıcıların sağlıklarının korunması için çeşitli güvenlik önlemlerinden geçmiştir. 

Teknik Özellikler

  • Sessiz motor çalışma performansı; hiçbir biçimde gürültü çıkarmayan motorlar günlük hayatınızın kalitesini düşürmez. Bir engel ile karşılaşıldığı zaman duran mekanizma; bir güvenlik önlemi olarak açılma işlemi sırasında engel ile karşılaşıldığında direkt olarak cihaz durmaktadır. Manuel olarak kullanılma imkanıGeniş merdiven basamakları geniş basamakları sayesinde ailenin tüm bireyleri bu merdivenleri kolay bir biçimde kullanabilir. Herhangi bir aksaklık meydana geldiği ve enerji sağlanamadığı zamanlarda çalışması için içinde bulundurulan aküler; sistemde meydana gelen bir aksaklık nedeni ile motorlar çalışmayınca yedek aküler devreye girere ve merdiven hizmet vermeye devam eder. Kendinden kapaklı sisteme sahiptir.

makas1

Hem Otomatik Hem Manuel

Merdiveni aldığınız zaman otomatik olarak çalışan merdiven kullanmak istemiş olabilirsiniz. Belirli bir dönem sonra merdiveninizi manuel olarak yani el ile kullanmak isteyebilirsiniz. Fakro bu durumu da düşünerek merdiveni hem manuel hem de otomatik olarak çalışabilecek bir kapasiteye sahip olarak tasarlamıştır.

makas2

Güvenlik Önlemleri

Merdivenlerde olmazsa olmaz hayati parçalardan bir tanesi korkuluklardır. Makaslı çatı merdiveni modelleri de içerisinde korkuluk barındıran modellerdir. Çatı katına çıkışınızı kolaylaştıran bu korkuluklar hem pratik hem de güvenlik amaçları ile kullanılmaktadır. Güvenlik konusu içerisinde incelenmesi gereken bir başka başlık da dayanıklılıktır. Dayanıklı bir yapıya sahip olan merdivenler seneler boyunca size hizmet verebilir. Metal yapısı sayesinde ahşap merdivenlerden çok daha fazla yük taşıma imkanını da içerisinde barındırmaktadır. Paslanmaz olması da merdivenin dayanıklılığını artıran unsurlar arasında bulunmaktadır. Kolay bir biçimde temizlenebilen bir yüzeyi olan bu merdiven kullanıcılar için her türlü kolaylığı içerisinde bulundurmaktadır.  

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni