MOTORLU ÇATI MERDİVENİ

MOTORLU ÇATI MERDİVENİ

Son yıllarda gelişen teknoloji en çok insan hayatının kolaylaştırılmasında kullanıldı. Kol gücünden motor gücüne geçen insanoğlu vücudunu daha az yorarak daha sağlıklı ve uzun bir hayat sürmeye başladı. Evlerde kullanımı son derece pratik olan birtakım eşyalar hem görsel açıdan güzel durmakta hem de güvenle kullanılmakta bu eşyalardan biri motorlu çatı merdivenidir. Evlerde artık çatı katlarına ve çatıya çıkmak için büyük zahmetler harcanmıyor. Hiçbir güvenliği olmayan ve kazalar oluşturabilecek yükseltiler, merdivenler yerine kaliteli malzemeden yapılmış en üst güvenlik düzeylerinde üretilen motorlu çatı merdiveni hem dekoratif açıdan evinizin güzelliğine güzellik katacak hem de hayatınızı kolaylaştıracak. 

Motorlucatimerdiveniornegi

Sizin Tek Tuşa Basmanız Yeterli Olacak

  • Motorlu çatı merdiveni katlanır üç parça merdivenden oluşur. Bu merdivenler üst üste kapanarak altındaki kapak sayesinde çatı bölümünde toplanır. Kullanımı bittikten sonra hiçbir şekilde ortalıkta görünmez. Uzaktan kumandası sayesinde hiçbir bedensel kuvvet uygulamadan tek tuşla açılır. Tek tuşla toplanır. Motor çalışma sesini duymazsınız. Çok sessiz şekilde çalışarak az enerji harcar. Herhangi bir kesinti problemi olunca kendi bünyesinde yaptığı şarj devreye girer. Uzun süre elektrik kesintilerinde ise enerjisi bittiğinden manüel olarak kullanılabilmektedir. 

Motorlucatimerdiveniuygulamasi

% 100 paslanmaz malzemeden yapıldığı için hiçbir şekilde pas veya oksitlenme görülmez. Geniş basamak aralıkları sayesinde ayağınız tam basar ve kayma riskini ortadan kaldırır. Orta gövdede ekstradan destek olduğu için inip çıkmalarda sarsıntı oluşturmaz. Motorlu çatı merdivenini saklayan ahşap kapak ise tavan boyanızla aynı renkte olduğu için merdiven kullanılmadığı anda hiçbir fark görülmeyecektir. Bu ahşap malzemeye üretim aşamasında ısı yalıtım malzemesi eklenmektedir. Bu madde sayesinde içerdeki sıcak havanın dışarı çıkmasını önlemektedir. Suya karşı dayanıklı malzemeden yapıldığı için herhangi bir su veya nem oluşumundan etkilenmeyecektir. Evlerinizin çatı girişleri açıksa ve evinizin estetik görüntüsünü bozuyorsa kesinlikle motorlu çatı merdiveni tam size göredir. Merdiven montesi yapılacak bölümün zemin tavan ölçüsünü alıp, geçiş yapılan alanın da en ve boy uzunluklarını belirlediğinizde bu bilgileri referans alarak telefonla sipariş verebilirsiniz. Ölçülere göre üretilen merdiven sistemi birkaç günde elinizde olacaktır. 

Motorlucatimerdivenlerimiz 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni