FAKRO LWK AHŞAP MERDİVEN

FAKRO LWK AHŞAP MERDİVEN

Çatı katınıza çıkarken büyük zorluklar ile karşılaşıyorsanız mutlaka merdiven takımınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Merdiven takımlarının bakımlarının yapılması ve zamanı dolduğu vakitte de değiştirilmesi gerekmektedir. Bu bakım ve değiştirilme işlemleri gerçekleştirilmezse ortaya tehlikeli sonuçların çıkacağı bilinmektedir. uzun ömürlü bir merdiven almak istiyorsanız ve montaj işlemleri ile de uğraşmak istemiyorsanız yapmanız gereken şey Fakro merdiven seçeneklerini yakından incelemektir. Hem görsel açıdan hem de sağlık açısından olumlu etkilere sahip olması nedeni ile kullanım alanı gittikçe genişleyen ahşap malzemeler Fakro gibi markalar tarafından da kullanılmaya başlamıştır. Ahşap yüzeyler metal yüzeyler gibi cansız değildir. Nefes alan ve içerisinde mikrop barındırmayan bir merdiven satın almak istiyorsanız Fakro lwk ahşap çatı merdiveni modelini tercih etmeniz gerekmektedir. 

A1

fakro lwk ahsap cati merdiveni 1

Merdivenin Teknik Özellikleri Nelerdir?

  • 160 kilograma kadar taşıma işlemi yapabilen bu merdivenler diğer ahşap merdivenlere göre çok dayanıklıdır. Metal malzemeden yapılmış merdivenlerin çok daha fazla yük kaldırabildiği bilinmektedir. Merdiven kullanılırken firma tarafından belirlenmiş olan yük sınırının aşılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Isı yalıtımı konusunda yüksek performans. Çatı katlarının ortay çıkardığı ısı sorununu tek bir hamlede çözen Fakro lwk ahşap çatı merdiveni odalarınızdaki ısı yalıtımını en üst seviyeye çıkarmaya yardım etmektedir. Kapak kısmında ısı iletmeyen bir dolgu malzemesi bulunan bu merdiven kullanıcıları ısı iletkenliği konusunda bir hayli memnun bırakmaktadır.
  • Yalıtım kalınlığı 3cm olan bu merdiven kullanıcıların olumlu yorumlarını almaktadır. Sadece çatı katına ulaşımınız anında değil ısı yalıtımı konusunda da Fakro merdivenler en büyük yardımcınız olacaktır.
  • 3.6cm kapak kalınlığı. Bazı merdiven firmaları kapak kısmını ürünün içeriğine dahil etmemektedir. Fakro firmasının ürettiği merdivenlerde ısı yalıtımı ve dekoratif bir yapıya sahip olan kapaklar da merdiven ile beraber monte edilmektedir.

fakro lwk ahsap cati merdiveni 2 1

 

 

Katlanılabilirlik

Merdiveninizi kullanmadığınız zamanlarda ortadan kaldırmak istiyorsanız yapmanız gereken şey katlayarak gözden uzaklaştırmanızdır. Üç kata veya dört kata katlanabilen bu merdivenler ne denli kullanışlı olduğunu bir kere daha göstermektedir. Ağırlık bakımından da çok uygun olan bu merdivenler ailenin bütün üyeleri tarafından kolayca katlanabilir. 

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni