FAKRO LML LUX METAL MERDİVEN

FAKRO LML LUX METAL MERDİVEN

Çatı merdivenlerinin güvenlik önlemleri açısından çok iyi bir kaliteye sahip olması gerekmektedir. Insan ulaşımını sağlayan portatif bir yol olan merdivenlerin üretim aşamaları küçümsenmemeli gerekli olan bütün önlemler alınmalıdır. Fakro bu prensibin farkında olan ve asansör modellerini bu prensibe göre tasarlayan bir firmadır. Fakro lml lux metal merdiven güvenlik önlemleri açısından gerekli olan denetimlerin hepsinden geçmiştir. Genel güvenlik standartlarına uygun olan bu merdivenleri ailenizin bütün üyeleri büyük bir gönül rahatlığı ile kullanabilir. 

 

A1

Metal Merdiven Montajının Gerçekleşmesi İçin Gerekli Kriterler

Merdiven montajının ve merdiven seçiminin düzgün bir biçimde gerçekleşmesi için odanın ölçülerinin doğru biçimde alınması gerekmektedir. Merdiven almak istiyorsanız ölçüm işlemlerinizi doğru yaptığınızdan emin olmalısınız. Tavan ve taban arasında bulunan mesafeyi dik bir biçimde ölçmek gerektiğini de belirtmek gerekmektedir.

 

A2

Ürün Özellikleri

  • Katlanılabilir yapı; merdiveninizin sabit bir biçimde odada durmamasını ve dekorasyonunuzu bozmamasını istiyorsanız yapmanız gereken şey merdiveninizi katlamaktır. 3 veya 4 kat katlanılabilen bu merdiven kullanılmadığı zaman güvenli bir biçimde kapağın altında yerini almaktadır.
  • Paslanmaz metal; senelerce büyük bir iç rahatlığı ile kullanılabilecek olan bu ürün hiçbir biçimde paslanmamaktadır. Dayanıklılık konusunda rakip tanımayan bu merdiven senelerce tüm ailenize hizmet edecek kaliteye sahiptir.
  • Şık tasarım; merdivenin genel görünümünün çok hoş olması açıldığı zaman evinizin dekorasyonunu olumsuz yönde etkilememsi büyük bir önem arz etmektedir.
  • Sağlam korkuluklar; korkuluklar sayesinde inme ve çıkma işlemlerinizi çok daha kolay bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. 

  

Site Haritası


Çatı Merdivenleri


Çatı Merdiveni